Krytiny

Další a naší nejčastější prací je pokládání střešních krytin na připravenou vazbu šikmých střech. 
 
Druhů a typů krytin je na trhu nespočet, důležité ale je si umět vybrat dle požadavků❗️ Sklon střechy, zatížení střechy, povětrnostní vlivy a nadmořská výška, tohle všechno a spoustu jiných okolností má na správnou funkčnost celého střešního pláště vliv❗️ Základem je správný návrh krytiny a znalost skladby podstřešní konstrukce. Vybrat krytinu se na první pohled může zdát vcelku jednoduché, avšak opak je pravdou. Dbejte prosím na správný výběr a nechte si poradit od odborníků. 
 
➡️ Od toho jsme tady pro Vás, a tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme s volbou správné krytiny, která je vhodná pro Vaši střechu. Adekvátním výběrem střešních tašek předejdete možným opravám například už po roce užívání❗️ Bohužel máme zkušenosti i se špatně pokrytými střechami jinými dodavateli. Tyto technické nedostatky musíme následně odstranit. Oprava špatně pokryté střechy většinou stojí více než čas věnovaný výběru vhodné krytiny a důkladné přípravě střechy před pokládkou.
 
Jak jsme již psali, zásadní není pouze výběr krytiny, ale také předběžné nachystání podstřešní části. Podle sklonu střechy, povětrnostních dopadů, nadmořské výšky je nutné připravit odpovídající podklad krytiny, například: 
➡️Bednění ❌ bez bednění. 
➡️Typ pojistné hydroizolace – podstatný je i způsob ukotvení❗️
➡️Vhodně zvolená rozteč laťování pod tašky dle sklonu střechy. 
 
Při realizaci se vždy snažíme splnit Vaše přání. Pokaždé máme zájem o to, abyste na své střeše měli svoji vytouženou střešní krytinu. A proto v každém případě lpíme na správně připravené podstřešní části. Věříme, že naši spokojení zákazníci jsou důkazem naší kvalitní práce. Děkujeme za Vaši přízeň a pozitivní ohlasy. 🙏🏻